Aspirin 500 mg, 100 tabletek IMPORT

LEK
RODZAJ REJESTRACJI: lek
PRODUCENT: DELFARMA SP. Z O.O.
ILOŚĆ: 100 tabletek
Aspirin to znany od lat i sprawdzony lek na gorączkę oraz bóle o małym lub umiarkowanym nasileniu na przykład: ból głowy, czy też bóle towarzyszące przeziębieniu.
Każda tabletka zawiera kwas acetylosalicylowy. Wykazuje on zarówno działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe jak i przeciwgorączkowe.
DZIAŁANIE:
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.
WSKAZANIA:
* gorączka;
* ból głowy;
* bóle mięśniowe;
* ból gardła;
* ból zębów.
DAWKOWANIE:
Wiek |
Pojedyncza dawka |
Maksymalna dzienna dawka |
Młodzież powyżej 12. roku życia, wyłącznie na zlecenie lekarza |
1 tabletka |
3 tabletki |
Dorośli |
1–2 tabletki |
8 tabletek |
W razie potrzeby pojedynczą dawkę można powtórzyć po upływie 4 godzin.
Tabletki Aspirin nie zawierają glutenu ani laktozy.
SKŁAD:
1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.