Darmowa dostawa od 250,00 zł

Aspirin C, 10 tabletek musujących, IMPORT

Aspirin C, 10 tabletek musujących, IMPORT
17,25 zł
18,39 zł
17,25 zł
/ opakowanie
Oszczędzasz 6% (1,14 zł).
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 250,00 zł
Aspirin C, 10 tabletek musujących, IMPORT
Aspirin C, 10 tabletek musujących, IMPORT

LEK

RODZAJ REJESTRACJI: lek

PRODUCENT: INPHARM SP. Z O.O.

ILOŚĆ: 10 tabletek musujących

 

Aspirin C to lek w postaci tabletek musujących, zawierający w swoim składzie kwas acetylosalicylowy. Jest to substancja aktywna o wszechstronnym działaniu, której głównym zadaniem jest hamowanie produkcji prostaglandyn. Te substancje przekaźnikowe zwiększają wrażliwość receptorów bólu. Gdy ich wytwarzanie zostaje zatrzymane, receptory bólu stają się mniej wrażliwe na bodźce, co powoduje złagodzenie uczucia bólu. Zahamowanie produkcji prostaglandyn powoduje również zmniejszenie stanu zapalnego. Dzięki temu lek wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, jak również przeciwgorączkowe.

Produktu Aspirin C nie należy stosować u dzieci.

 

DZIAŁANIE:

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.

Dodatkowa zawartość witaminy C wzmacnia system odpornościowy.

 

WSKAZANIA:

* gorączka;

* ból głowy;

* bóle mięśniowe;

* ból gardła.

 

DAWKOWANIE:

 

Wiek Pojedyncza dawka Maksymalna dzienna dawka
Młodzież powyżej 12. roku życia wyłącznie na zlecenie lekarza 1 tabletka musująca 3 tabletki musujące
Dorośli 1–2 tabletki musujące 8 tabletek musujących

 

 

Przed zażyciem tabletki należy rozpuścić ją w szklance wody i wypić musujący płyn. Tabletka natychmiastowo uwalnia swoje substancje czynne, aby mogły zostać szybko przyswojone przez organizm.

W razie potrzeby można przyjąć kolejną dawkę w odstępie 4–8 godzin.

Tabletki musujące Aspirin® C nie zawierają glutenu ani laktozy.

 

SKŁAD:

1 tabletka zawiera substancje czynne: 400 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) oraz 240 mg kwasu askorbinowego (Acidum ascorbicum).

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kod produktu
3036653
Postać
tabl.mus.
Dawka
0,4g+0,24g
Opakowanie
10 tabl.
Lek na receptę
nie
Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego
POLSKA
Nazwa międzynarodowa
Acidum acetylsalicylicum, Acidum ascorbicum
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixel