DARMOWA DOSTAWA NA SUPLEMENTY DIETY I KOSMETYKI od 70,00 zł

HASCO Paracetamol 80 mg, 10 czopków

HASCO Paracetamol 80 mg, 10 czopków
7,68 zł
7,68 zł
/ opakowanie
PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dniOdroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz. Więcej informacji

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPoPayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
DARMOWA DOSTAWA NA SUPLEMENTY DIETY od 70,00 zł
HASCO Paracetamol 80 mg, 10 czopków
HASCO Paracetamol 80 mg, 10 czopków

LEK

RODZAJ REJESTRACJI: lek

PRODUCENT: „PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK” S.A.

ILOŚĆ: 10 czopków

 

Paracetamol HASCO w postaci czopków to lek wydawany bez recepty.

Substancja czynna zawarta w leku to paracetamol, który wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godzin.

Działanie przeciwgorączkowe trwa 6-8 godzin.

 

DZIAŁANIE:

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.

 

WSKAZANIA:

* bóle różnego pochodzenia;

* stany gorączkowe.

 

DAWKOWANIE:

Dawki jednorazowe:

* 3 miesiące do 1. roku: 80 mg;

* 2-3 lata: 125 mg;

* 4-6 lat: 125 do 250 mg;

* 7-8 lat: 250 mg;

* 9-10 lat: 250 do 500 mg:

* 11-12 lat: 500 mg.

W razie potrzeby dawkę można powtarzać co 4 godziny, ale nie więcej niż 4 razy na dobę.

U dzieci nie stosować leku dłużej niż 3 dni bez konsultacji z lekarzem.

 

SKŁAD:

1 czopek o masie 1 g zawiera 80 mg paracetamolu (paracetamolum).

 

OSTRZEŻENIA: 

Nie należy stosować leku Paracetamol HASCO, jeśli występuje nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność nerek.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

Kod produktu
6113431
Postać
czop.doodbyt.
Dawka
0,08 g
Opakowanie
10 czop.
Lek na receptę
nie
Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego
POLSKA
Nazwa międzynarodowa
Paracetamolum
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixel